مستر وبزی فعال در حوزه راه اندازی استارت آپ های جذاب مشاوره های و برگزاری کمپین های تبلیغاتی تخصصی و همچنین بازاریابی در شبکه های اجتماعی و فراهم نمودن بستر ها و ابزار لازم برای افزایش فروش و فالوور شروع کرده و تا امروز با فراهم نمودن ابزاری های کاربردی سعی در ارائه خدمات نوین برای هم وطنان عزیز داشتیم.

مستر وبزی توانسته با تلاشهای روزانه چندین استارت آپ موفق را به همراه تشکیل گروه های مردمی و همچنین حمایت فرهنگسرای فردوس نتایج فوق العاده ای را به همراه داشته باشد. 

تیم ما را بشناسید

مستر وبزی
شروع مهمترین قسمت موفقیت است
خلق یک تجربه دیجیتال بین برند شما و مشتریانتان ، اصلی ترین هدف ماست.
مستر وبزی در زمینه های طراحی وب سایت، برنامه نویسی تحت وب، سئو، طراحی رابط کاربری و استراتژی فروش وب، در مالزی آغاز به کار نمود.
در ادامه شرکت ما با برگزاری دوره های آموزشی برای دانشجویان برنامه نویسی و IT برای علاقمندان کسب و کار در فرهنگسراهای مختلف تیم متخصص خود را پرورش داد.
دوست داریم در هدف گسترش محبوبیت برندتان از طریق فضای مجازی، شریک شما باشیم. تیم مستر وبزی برای ایجاد یک تاثیر پایدار بین وب سایت شما و مشتریانتان تلاش خواهد کرد. با ما در شبکه های اجتماعی دیده شوید. ما شما را به هزاران نفر که به شما علاقه مند هستند نشان خواهیم داد.
اهداف اولیه ما برای تمامی وب سایت های طراحی شده، ایجاد ظاهری منحصر به فرد و مهم تر از آن ثمر بخشی وب سایت از طریق UX ، WebMarketing و SEO بوده است.
۰
تعداد سرویسهای ما
۰
وب سایت های طراحی شده
۰
بازدید جذب شده
۰
مشتریان ما